Profielinformatie: Een start-up met een innovatief product, dat helpt bij het op een natuurlijke manier stoppen met roken, staat op het punt om zijn product te lanceren. Het betreft een elektronisch product, wereldwijd gepatenteerd en met een hoge marge. Het product wordt online verkocht, mede ondersteund door inzet van social media. De eerste pre-orders van buitenlandse distributeurs zijn inmiddels binnen. Een spin-off product is ontwikkeld voor het retailkanaal.
Productie wordt uitbesteed aan een Nederlandse producent en kan bij toenemende verkoopvolume verplaatst worden naar goedkopere productieregio's.
De huidige DGA is 100% eigenaar en is voornemens 50% van de aandelen ter beschikking te stellen aan een enthousiaste en zeer commerciële man/vrouw met ervaring in marktintroducties van nieuwe producten. Ervaring/kennis in meerdere disciplines marketing, sales, online retail en social media is een pre. De partner zal de commerciële en online taken voor zijn rekening moeten nemen. Mbi-er moet minimaal € 75.000 eigen middelen hebben.
De huidige eigenaar is ontwikkelaar van het product. HIj heeft in het verleden meerdere soortgelijke producten succesvol geïntroduceerd in de markt en wil het nu iets rustiger aan gaan doen vanwege zijn leeftijd.
Branche: Groothandel / consumentengoederen non food